Referencje

Marta i Przemek

Kuklińscy Photography, serdecznie dziękujemy Wam za profesjonalizm, trafne uchwycenie emocji, szacunek do sakramentu małżeństwa oraz nieustający uśmiech. Zdjęcia, do których nieustannie wracamy na pewno będą dla nas ogromną pamiątką na lata. Polecamy! Marta & Przemek

Dagna i Maciek

Zazwyczaj czujemy się niekomfortowo, gdy ktoś robi nam zdjęcia – dlatego wybór fotografa na ślub był dla nas wyzwaniem. Gdy poznaliśmy Anię i Łukasza od razu wiedzieliśmy, że to z nimi chcielibyśmy współpracować. Bardzo życzliwi i wspaniali ludzie, pełni pasji do wykonywanej przez siebie pracy. Dzięki nim zdjęcia ze ślubu są dla nas i dla naszych bliskich rewelacyjną pamiątką: piękne, naturalne, oddające emocje tamtego dnia.  Bardzo serdecznie polecamy Kuklińscy Photography!

Dominika i Piotr

Kuklinsy Photography to niesamowici profesjonaliści. W każde zdjęcie wkładają mnóstwo serducha, a współpraca z nimi to sama przyjemność. Bardzo lubimy wracać nieustannie do naszych zdjęć ze ślubu,ponieważ nie dosyć, że przypominają nam najpiękniejszy dzień naszego życia, to ich wykonanie dodatkowo jest rajem dla oczu. Serdecznie ich polecamy!

Joanna i Michał

Serdecznie polecamy Anię i Łukasza. Zapewnili nam doskonałe wsparcie w stresujących chwilach, związanych z naszym ślubem i weselem. Ich doświadczenie i pomysły pomogły rozwiać wszelkie wątpliwości i dały nam pewność, że nie musimy martwić się o nasze fotografie. Praca przebiegała w bardzo miłej atmosferze a Ania i Łukasz, choć byli w zasadzie niezauważalni podczas wszystkich uroczystości, to wykonali fantastyczne zdjęcia. Z całego serca polecamy! 

Karolina i Grzegorz

Z całego serca polecamy Anię i Łukasza. W tym stresującym dla Nas dni byli wręcz pomocni. Polecam ich nie tylko ze względu na pełen profesjonalizm, piękne i pomysłowe zdjęcia , a głównie za to jakimi ludźmi są Oczywiście jeśli będziemy potrzebowali fotografii dziecięcej nikogo innego nie bierzemy pod uwagę tylko Anię i Łukasza.

Emilia i Maciek

Bardzo polecamy Kuklińscy Photography! Świetny kontakt, super ludzie, cała masa pomysłów i rekwizytów podczas sesji. A co najważniejsze słuchają swoich klientów, co w finale przynosi super efekt i pełne zadowolenie:)

Ola i Artur

Zdjęcia są poprostu super. Cały czas je oglądam.
Jak miło jak i ja mogę mieć swoje tak piękne zdjęcia.
Jak ja Wam się odwdziecze?
Ola, fotograf, Canada

Kasia i Marek

Kochani Nasi Magicy Fotografii!!!! 😉 Zdjęcia które od Was dzisiaj otrzymaliśmy są SUPER 🙂

Ania i Paweł

Firma Kuklinscy Photography to nie tylko pięknie wykonane zdjęcia (czyste, wyraźne, pełne emocji – co ważne w przypadku zdjęć ślubnych), ale też ludzie którzy je wykonują. Łukasz i Ania to po prostu fajni ludzie 🙂 z ciekawymi pomysłami, otwarci na propozycje klienta. Plener z nimi to świetna zabawa. A fotografa na chrzest naszego synka nie szukaliśmy nigdzie indziej 🙂 Bardzo Wam dziękujemy, a reszcie POLECAMY!

Kasia i Mateusz

Nasza sesja w trójkę była pomysłem na prezent dla naszych mam i babć. Ania i Łukasz zrobili świetną robotę – nie dość że wysupłali kila godzin tydzień przed Gwiazdką, to jeszcze zdjęcia wyszły rewelacyjne. Są elastyczni, pracują spokojnie, bez pośpiechu, bez presji i wprowadzają miłą atmosferę podczas sesji. Zdecydowanie polecamy! A babcie i prababcie – były wniebowzięte! Kasia, Mateusz i Karolinka Michalscy

Magda i Witek

Pełen profesjonalizm, wspaniała atmosfera. Każda para życzyłaby sobie uwiecznienia swoich pierwszych małżeńskich chwil pod obiektywem tak zgranego duetu. Mimo strasznych styczniowych mrozów sesja w zimowym, pełnym uroku plenerze pozostawiła w nas gorące wrażenia. Serdecznie polecamy!